Haber

Yüreğir Belediye Başkanı Ulubatlı Hasan Mahallesi’ndeki dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, dönüşüm çalışmalarını yerinde incelemek için gittiği Ulubatlı Hasan Mahallesi’ne giderek, iş makinesinin başına geçerek bir binanın yıkımını gerçekleştirdi. Başkan Kocaispir, “Bu kangren yarasını çok yakında iyileştireceğiz” dedi.

Yüreğir Belediyesi’nin Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde bağlılığıyla birlikte başlattığı dönüşüm kapsamında son binalar da birer birer yıkılıyor. Bağımlılık ve uyuşturucu madde haberleriyle sık sık gündeme gelen mahallede devam eden çalışmalarla aksaklıkların giderilmesi ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulması planlanıyor.

Çalışmaları yerinde incelemek için mahalleye gelen Önder Kocaispir, iş makinesinin operatör koltuğuna oturarak yıkımları bizzat başlattı. Yıkım alanında açıklamalarda bulunan Önder Kocaispir, “Ulubatlı Hasan mahallesinde maalesef ki yüreğimize habis bir tümör yerleşerek bebeklerimizi zehirledi. Allah’a şükür işimizde son aşamaya geldik. . Şu anda buradaki son evleri yıkıyoruz. Allah nasip ederse çok kısa sürede kamulaştırma sürecini tamamlayacağız, bu kangrenli yarayı güzelleştireceğiz, buradaki aksiliklere son vereceğiz” dedi.

Yüreğirli çocuk ve gençlerin geleceğini aydınlatmaya kararlı olduklarını vurgulayan Lider Kocaispir, yıkımlar tamamlandığında bölgede ne tür çalışmalar yapılacağına mahalle sakinleriyle birlikte oturup karar vereceklerini söyledi. . – ADANA

haberartuklu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu