Teknoloji

Mart 2023’te piyasaya sürülecek VR oyunları

 
Her ay olduğu gibi bu ay da pek çok PC VR oyunu bizleri bekliyor. Bu ay çıkacak oyunlar arasında Peaky Blinders: The King’s Ransom, The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution ve daha fazlası yer alıyor. İşte Mart ayında çıkacak PC VR oyunları:
 
– Peaky Blinders: The King’s Ransom (9 Mart: PC VR, suç, aksiyon, macera)
 
 
 
Maze Theory tarafından geliştirilen ve grup tarafından yayınlanan suç odaklı aksiyon macera oyunu Peaky Blinders: The King’s Ransom, 9 Mart’ta VR sanal gerçeklik oyunlarına geliyor. Aksiyon ve macera unsurlarının yer aldığı bu yapımda, bir dünyanın içine atılıyoruz. hatalarla dolu ve bu dramada sanal başlık ile birlikte ilerlemeye çalışıyoruz. Sadece sanal gerçeklik kulaklıkları ile oynanabilen bu oyun 1928 yılında geçiyor ve seriden ilham alan bu yapımda karşımıza çıkan tehdit ve tehlikelere indirgemeye çalışıyoruz.
 
Çetelerin ve kanunsuz grupların yer aldığı bu oyunda Tom Shelby gibi karakterler bizim emrimizde ve kendimizi bir hata dünyasının içinde buluyoruz. İçinde bulunduğumuz bu suç dünyasında tehlikelere karşı kendimizi savunmaya, aksiyon ve macera unsurlarının tadını çıkarmaya çalışıyoruz. Yeraltı suç dünyasını da içinde barındıran bu oyunda asıl amacımız hayatta kalmanın yanı sıra karşımıza çıkan kümelere indirgemek, kendimize kaynak sağlamak, gücümüzü artırmak, kara para aklamak ve daha fazlasını yapmaktır.
 
Suçlarla dolu bu yapımda çeşitli ikonik karakterlerle karşı karşıya kalıyoruz ve onları bu oyunda deneyimleyebiliyoruz. Hem dizi hem de bağımsız sahnelerden oluşan bu yapımda büyük bir maceraya atılıyor ve çeşitli komploları ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Arka planda çeşitli kabahatleri ortaya çıkarabildiğimiz bu yapımda ülkeyi tehlikeye atan bir olayı araştırıyor, bu olayın araştırılmasına yardımcı oluyor ve bu olaya ışık tutmaya çalışıyoruz.
 
 
 
Tabi bu olayları anlatırken aksiyon ve macera bölümlerine geçiyor ve karşımıza her türlü tehlike çıkıyor. 1900’lü yılları konu alan bu oyunda çeşitli çete kümeleri bulunuyor ve bu kümelere karşı çıkmak zorundayız. Bu nedenle hem ikonik karakterlerle hem de diğer karakterlerle hayatta kalmaya, kendimizi savunmaya ve bu suç dünyasını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.
 
Oyun ilk önce kolay bir zorluk sunuyor ve bu zorluk ilerledikçe artıyor. Bu nedenle oyuna ısındığımızda daha çok keyif alabiliyoruz. Kolaydan zora doğru ilerleyen bu aksiyon macera oyununda arka planda çeşitli sırlar var. Ve bu sırları açığa çıkarmak için büyük aksiyon ve macera etkinliğine giriyoruz.
 
Çeşitli casusların ve çetelerin yer aldığı bu böcek dünyasında hayatta kalmak oldukça zordur. Sanal gerçeklik başlığı ile çıkacağımız bu macerada çeşitli planlar kurabilir, aklımızın bir köşesine çeşitli olasılıklar yazabilir, karşımıza çıkan düşmanları ve düşman kümelerini geri püskürtmeye çalışabilir ve hayatta kalmaya çalışabiliriz.
 
 
 
Peaky Blinders: The King’s Ransom oyununda çeşitli senaryo modları bulunuyor ve bu modlarda ilerliyor ve hikayemiz buna göre dallanıp budaklanıyor. İngiltere sokaklarında dolaştığımız bu oyunda hayatta kalmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatta kalmak için çeşitli planlar yapabileceğimiz bu oyunda doğaçlama da yapmamız gerekebilir. İngiltere sokaklarını keşfe çıktığımız bu oyunda farklı yer ve bölgelere ilerleyebiliyoruz ve çeşitli bugları açıp onları ortadan kaldırabiliyoruz.
 
Çeşitli sırları ortaya çıkarabileceğimiz ve komploları ortaya çıkarabileceğimiz bu oyunda çeşitli etkileşim unsurları da bulunuyor. Suç dünyasının içine atıldığımız bu oyunda birçok sırrı keşfediyor, etrafta dolaşarak çeşitli eşyalar toplayabiliyor ve hikayenin bize sunduğu örtük aralıkları bulabiliyoruz. Oyunda düşmanlara karşı karşılaşabileceğimiz çeşitli silahlar bulunuyor ve bu silahların her biri farklı özelliklere sahip.
 
 
 
Çıktığımız bu kabahat macerasında arka planda bize bir hikaye anlatılıyor, bu hikaye hem karakterlerle kurduğumuz etkileşimlerin oluşturduğu diyaloglarla hem de orta sahnelerle destekleniyor. Oyunda düşmanlara karşı çeşitli silah ve mühimmat kullanabiliyoruz, düşmanlara molotof atabiliyoruz, onları yakabiliyoruz ve gerçeği geri püskürtebiliyoruz. Kabahatlerle dolu bu dünyada farklı bölgelere taşınıyoruz, bu bölgelerde ima edilen eşyaları kullanabilir ve düşmanları ortadan kaldırabiliriz. Oyunda kullanacağımız tabancalar, molotoflar ve diğer silahlar ile oyun oldukça keyifli bir hale gelebiliyor.
 
Peaky Blinders: The King’s Ransom oyunundaki fizik motoru sayesinde çeşitli eşyaları kırabiliyor, camları indirebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Grafik olarak çok üstün ve kaliteli bir performans sunmasa da VR sanal kulaklıklar için bu deneyimin oldukça akıcı geçeceğini söyleyebilirim. Hem diziden hem de bağımsız bölümlerden esinlenilen bu oyunda aksiyonun bol olduğu yerlere girebiliyoruz. Her yerin kendine özgü zorlukları vardır. Bu nedenle zemini gözlerimizle taramak ve boşlukları ortaya çıkarmak her şeyden önce işimize yarayabilir.
 
 
 
Elinizde sanal gerçeklik gözlüğü varsa bu oyuna mutlaka bir göz atmalısınız. Oyunun Steam sayfası şu anda açık. Dilerseniz istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun Avrupa’da 9 Mart’ta çıkacağı belirtiliyor ancak bu Türkiye için geçerli olmayabilir. Çünkü Steam sayfasında çok yakında bir ibare var. Bu nedenle, 9 Mart’ta tekrar çıkış yapmasını bekliyoruz. Oyunu istek listenize eklediğinizde, çıktığı gün bildirim alabilir ve çıkışından haberdar olabilirsiniz.
 
– The Walking Dead: Saints & Sinners – 2. Bölüm: İntikam (21 Mart: VR, hayatta kalma, aksiyon, macera)
 
 
 
Skydance Interactive tarafından geliştirilen ve aynı ekip tarafından yayınlanan, bir VR, hayatta kalma, aksiyon, macera oyunu olan Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution, 21 Mart’ta biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. hayatta kalma aksiyon oyunu, sadece VR kulaklıklarla oynayabilir ve bu istila edilmiş dünyada ilerlemeye başlayabiliriz. Oyunda farklı zombi türleri ve silah türleri bulunmaktadır. Bu tarz silahlarla bu zombileri yenmeye çalışıyoruz ve aksiyona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Oyunda yakın dövüş silahlarından uzak dövüş silahlarına ve daha fazlasına kadar bizlere aktarılıyor.
 
Yeni karakterlerin, yeni tiplerin, yeni silahların ve ekipmanların bulunabileceği bu zombi dolu dünyada harika bir maceraya atılıyor ve Walking Dead temasını içimizde işletiyoruz. VR kulaklıklar için özel olarak geliştirilen bu yapımda zombilerin ortasına dalıp onları toplu halde katledebiliyor ve hayatta kalma mücadelesinde bir gün daha hayatta kalabiliyoruz. Yakın dövüş silahlarından menzilli savaş silahlarına kadar pek çok silah türünün bulunduğu bu yapıda, istersek elimizdeki balta ile zombileri yakından doğrayabiliyoruz, istersek de elimizdeki silahlarla zombilerin kafasına kurşun sıkabiliyoruz. bulmak. Kullanımları tamamen bize bağlıdır.
 
 
 
Oyunda yol boyunca ve ilerlediğimiz macera boyunca çeşitli kaynakları toplayabiliyoruz ve bu kaynakları toplamak için çevreyi keşfedebiliyoruz. Oyunda hikaye kapsamında farklı karakterlerle tanışıp onlardan bilgi alabiliyoruz ve çeşitli görevlere çıkabiliyoruz. Oyunda farklı hayatta kalan kümeleri var ve bu kümelerden çeşitli görevler alıyoruz ve bu görevleri tamamladıkça çok fazla ganimet ve kaynak kazanıyoruz. Bu kaynaklar ve ganimetlerle kendimizi ve silahlarımızı geliştiriyoruz ve bu sayede zombi temalı bu Dünya’da daha güçlü hale gelebiliyoruz. Bu da hayatta kalmamızı kolaylaştırıyor.
 
Oyunda yer yer farklı zombi türleri bulunuyor. Öncelikle karşımıza kolay zombiler çıkıyor ve kolayca öldürülebiliyorlar. Ardından oyunun ilerleyen bölümlerinde daha şiddetli ve işveren savaşları diyebileceğimiz daha büyük zombiler karşımıza çıkıyor. Onları öldürmek ve onlara karşı çeşitli silahlar kullanmak tamamen bizim işimiz. VR kulaklığı için özel olarak geliştirildiğinden zombiler sanki dibimizdeymiş gibi hissettiriyor bu da bizi hem esnetiyor hem de yakından aksiyona davet ediyor.
 
 
 

Oyundaki amacımız bu istila edilmiş şehri zombilerden temizlemek ve son bir hesaplaşmaya kadar hayatta kalmaktır. Oyunda farklı istilacı kümeler var ve bu istilacı kümeler zombilerden beter. Oyunda buralara yeniden hakim olmak isteyen çeşitli gruplar var ve biz onları yenmeye ve zayıflatmaya çalışıyoruz.

Oyunda hikaye ve görevler birbirine bağlanmaya çalışılıyor ve bu bağlamda zombi temalı güzel bir aksiyon hayatta kalma deneyimi hedefliyoruz. Oyunda istediğimiz gibi hayatta kalmaya çalışabiliyoruz ve kaynak tüketiminin kişileştirilmesi – envanter yönetimi tamamen bize bağlı.
 
Yakın dövüş silahlarından menzilli silahlara kadar pek çok silah türü bulunuyor ve oyunda farklı düşman türleri bulunuyor. Bu tür düşmanların her birinin kendi özel becerileri ve yetenekleri vardır. Bazıları daha hızlı koşabilir ve bazılarının daha fazla canı olabilir. Bu nedenle her birinin farklı davranışları var ve onları yenmek tamamen bizim planımıza ve stratejimize bağlı.
 
 
 
Oyunda zaman zaman seçimlerle karşılaşıyoruz ve bu seçimler karşısında ya uygun tarafta ya da kötü tarafta olabiliyoruz. Oyunda karşımıza çıkan karakterlerin davranışlarına tamamen biz karar veriyoruz. İstersek onlardan görev alabiliriz ama onlara karşı daha kötü davranabilir ve aramızda fark yaratabiliriz. Bu tamamen bizim tercihlerimize bağlı.
 
New Orleans şehrinde geçen bu yapım aynı zamanda gece ve gündüz döngüsünü de içeriyor. Gece ve gündüz döngüsünün döngüye girdiği yapımlarda bilirsiniz, gece olunca zombiler daha da vahşileşip ortalıkta koşturmaya başlarlar. Bu nedenle biz oyuncular bu tarz oyunlarda genellikle gündüzleri bir şeyler halletmeye çalışırız ve gece olunca da geceyi bekleyip uyumaya başlarız.
 
Oyunda bu şehri istediğimiz gibi keşfediyoruz, birçok karakter ve setten çeşitli görevler alabiliyoruz ve görevleri tamamlamak için şiddetli maceralara atılabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça, yeni bonusların ve özelliklerin kilidini açabileceğimiz gibi, yeni silah türlerini de ele geçirebiliriz. Bu sayede daha uzun süre hayatta kalabiliyoruz ve zombiler ve düşmanlarla daha güçlü bir şekilde karşı karşıya gelebiliyoruz.
 
 
 
Oyunda tabii ki yukarıda da belirttiğim gibi sadece zombiler değil, çeşitli istilacı kümeler de karşımıza çıkıp durabiliyor. Onları yenmek tamamen bizim işimiz. Oyunda bu tip düşmanları ortadan kaldırmak için elimizdekileri tedavi edebiliyoruz ve yendiğimiz düşmanlardan çeşitli ganimetler ve kaynaklar elde edebiliyoruz.
 
Bu tarz zombi temalı aksiyon macera oyunlarını seviyorsanız ve bunun yanı sıra hayatta kalma türünü seviyorsanız bu yapımıza mutlaka göz atabilirsiniz. VR kulaklığınız varsa bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Oyunun sayfası şu anda Steam platformunda açık. Dilerseniz oyunu istek listenize ekleyebilir, çıktığı gün e-posta adresinize bildirim alabilirsiniz. Bu sizin için daha kolay olacaktır.
 
– İlk kez çıkacak diğer VR oyunları
 
 
 
– Karanlık Resimler: Switchback VR: PS5 – PS VR2 – 16 Mart
– Gözlerinizin Önünde: PS5 – PS VR2 – 10 Mart
– Gorn: PS VR, PS VR 2 – 10 Mart
– Half-Life 2: VR Modu – Birinci Bölüm – 17 Mart (Topluluk yapımı mod)
– Son Labirent: PS5 – PS VR2 – 22 Mart
– Ghost of Tabor: Meta Quest – PC VR: Mart ayında
– Vertigo 2 – PC VR – 30 Mart
– Resident Evil 4 Remake VR: PSVR 2 – Oyun 24 Mart’ta çıkacak. Aynı tarihte VR modunun çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort