Yaşam

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Kübra’nın gala töreni gerçekleşti.

Çağatay Ulusoy Yönetmenliğini Taylan Kardeşler’in üstlendiği, başrolünü üstlendiği Netflix dizisi Kübra’nın gala töreni Galataport’ta heyecan ve coşku dolu bir atmosferde gerçekleşti. Bu etkinliğe ShiftDelete.Net’in kurucusu Hakkı Alkan da katıldı. Peki ne oldu?

Kübra’nın galası yapıldı!

Dizinin yönetmenleri Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yanı sıra başta Çağatay Ulusoy olmak üzere oyuncu kadrosu da geceye büyük ilgi gösterdi. Geceye Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yanı sıra yapımcı Onur Güvenatam da katılarak ilgi gördü.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanan Kübra, İstanbul’un gecekondu mahallelerinde yaşayan genç ve mütevazı Gökhan’ın sıradan hayatının gizemli mesajlarla nasıl değiştiğini konu alıyor.

Netflix abonelik ücretine zam!

Gökhan, sanal uygulamadaki Kübra isimli hesaptan aldığı bildirimler sayesinde beklenmedik olay ve bilgilerle dolu bir dünyaya adım atıyor. 18 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak olan dizi, izleyiciye sürükleyici bir hikaye vaat ediyor.

Dizinin yönetmenleri Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yanı sıra senaristler Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı, Gökhan’ın yaşadığı sıra dışı olayları ekrana aktaracak ve karanlıkla aydınlık arasındaki savaşı izleyiciye aktaracak.

Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Ahsen Eroğlu, Cihan Talay ve Aytek Şayan gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizi, izleyicilere sürükleyici bir atmosfer vaat ediyor.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu