Haber

Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ve Yuvacık Hacıhaliller köyü yolu asfaltlandı

Büyükşehir, Başiskele Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı üzeri), Kirazpınar yolu ve Yuvacık Hacıhaliller köyü yolu asfaltlandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi üstyapısı köy yollarını yarım bırakmıyor. Kent merkezindeki cadde ve bulvarların yanı sıra köy yollarında da konforlu ve güvenilir ulaşım imkanı sağlamak için üstyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı üzeri), Kirazpınar yolu ve Yuvacık yolunu asfaltladı. Hacıhaliller köy yolu, vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım imkanlarından yararlanmasını sağlıyor. sağlanan.

STABİLİZE OLDU VE GEÇTİ

Başiskele ilçesine bağlı Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı üzeri) 4 kilometre uzunluğunda stabilize toprak yol olan Kirazpınar yolu asfaltlanarak vatandaşların hizmetine açıldı. Yol boyunca yağmur sularının tahliyesi için yol kenarlarına AV kanalı yapıldı. Plent mix temeli atılan yola 7 bin ton asfalt serildi.

YUVACIK HACIHALLER YOLU

Başiskele Yuvacık Hacıhaliller köy yolunu asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, baraj yolundan Hacıhaliller Köyü’ne ulaşımı sağlayan 5 bin 300 metre uzunluğundaki yolu da asfaltladı. 8 bin ton asfaltın serildiği yolda, yolun tehlikeli yerlerine korkuluklar yapıldı. Yol boyunca yağmur sularının tahliyesi için av kanalı yapıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu