Haber

Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu’ndan depremzedelere ziyaret

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede ağırlanan depremzedeleri aileleriyle birlikte ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Lider Babaoğlu, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından Hendek’te yaşayan kadınların gününü kutladı.

Kadınlara çiçek ve çikolata hediye eden Babaoğlu, minik depremzedelere de yakından ilgilendiği oyuncakları hediye etti.

Yeni bir hayatın inşasında kadının değerli bir yere sahip olduğuna işaret eden Babaoğlu, “Kadınlar hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Kadınlara baktığımızda hayatın her alanında, aileyi bir arada tutan umudun simgesi oldular. . Maalesef siz de çok büyük acılar yaşadınız ve biz de bunu derinden hissettik. Ziyaretlerimizin amacı bir nebze de olsa acınızı paylaşmaktır.” terimleri kullandı.

Depremin yıktığını her zaman birlikte kaldıracaklarını belirten Babaoğlu, “Kurduğunuz bu yeni hayatta kalbimizle, emeğimizle ve tüm enerjimizle her zaman yanınızdayız. Bu vesileyle 8 Mart Uluslararası 8 Mart’ınızı kutluyorum. Kadınlar Günü.” açıklama yaptı.

Ziyaretlerde MHP İlçe Kadın Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Yönetim Kurulu Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm de yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu