Sağlık

Beylikdüzü Belediyesi Kanser Tedavisi Gören Hastaları Ziyaret Etti

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ‘Kanser Haftası’ münasebetiyle Medicana Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Belediye meclis üyelerinin de katıldığı ziyarette erken teşhis ve tedavinin önemi vurgulandı.

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Kent Konseyi üyeleri 1-7 Nisan Kanser Haftası münasebetiyle Beylikdüzü Medicana Hastanesi’ni ziyaret etti. Onkoloji bölümüne yapılan ziyarette meclis üyeleri hastalara karanfil takdim ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. “Kansere Pembe Gözlükle Farklı Bir Çerçeveden Bakın” sloganıyla erken teşhis ve tedavinin öneminin vurgulandığı ziyarette hastalar cesaretlendirildi.

“Erken teşhis ve teşhis büyük önem taşıyor”

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mehmet Esmer, kanser taramalarının erken tanı ve teşhis için büyük değer taşıdığını belirterek, “İlçemizde bulunan sağlık kuruluşları ile yaptığımız iş birliği neticesinde elimizden geldiğince vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. muayene ve tedavilerini hastanelere yönlendirerek yapabiliyoruz. Ayrıca erken teşhisin önemine dikkat çekmek için yıl boyunca düzenlediğimiz çeşitli eğitim ve seminerlerle komşularımızı bilgilendiriyoruz.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu